YAZILIM

Sunucu Yazılımları


Sahada bulunan cihazlardan veri toplama, derin öğrenme, büyük veri işleme ve bulut hesaplama ile ilgilili yüksek işlem gücü gerektiren, çoklu-thread operasyonları ve çoklu socket haberleşme operasyonlarını yapabilen yazılımlarıdır.

Web Tabanlı Sistemler


Çeşitli framework'ler ile MVC mimarisinde tasarlanmış, yaygın veritabanı türleri ile uyumlu, responsive tasarımı destekleyen sistemlerdir. Bu sistemlerde de canlı veri gösterimi ve gerçek zamanlı grafiksel arayüzler sağlanabilmektedir.

Masaüstü Yazılımlar


Yaygın veritabanlarını destekleyen, seri ve ethernet üzerinden çeşitli protokoller kullanılarak, istemci-sunucu veya noktadan noktaya yapıda haberleşme operasyonlarını yapabilen, olay veya kural tabanlı, nesneye dayalı programlama metodolojisi kullanılarak geliştirilmiş yazılımlardır.

Mobil Uygulamalar


Çeşitli web-servis türleriyle haberleşebilen, ve gerektiğinde telefonlar üzerinde ihtiyaç duyulan hesaplamaları efektif şekilde yapabilen, İOS, Android ve Windows tabalı işletim sistemlerini destekleyen yazılımlardır.

Özel Çözümler


Piyasadaki mevcut paket programların yeterli gelmediği ve ihtiyaçlarını mevcut yazılımlarla karşılayamayan firmalar için, özel çözümler sunulmaktadır.

Yazılım Danışmanlık Hizmetleri


Rise X Teknoloji A.Ş. Bilgi Teknolojileri sektöründe kaydadeğer tecrübesi bulunan profesyonel ekip, profesyonel tedarikçileri ve “end-to-end” proje yaklaşımı ile hizmet vermektedir. Danışmanlık çözümlerimiz için lütfen irtibat kurunuz.

SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ ?